Програмні продукти фірми Байт.

Скачати демонстраційну версію програми Хепі-Бух... 25.4 MB

Програма повністю робоча і буде працювати в демонстраційному режимі з незначними обмеженнями близько 30 днів! Після завершення даного терміну без вирішення питання легалізації програма ХЕПІ-БУХ працювати НЕ БУДЕ!

Бухгалтерська програма Хепі-Бух

Основним нашим програмним продуктом є бухгалтерська програма ХЕПІ-БУХ. Наша фірма є однією з перших в Україні, котра вийшла на ринок комп'ютерних програм по автоматизації бухгалтерського обліку. Ми були учасниками першого всеукраїнського конкурсу бухгалтерських програм котрий проводився в Львові під егідою Галицьких контрактів у 1995 році. За весь цей період ми здобули величезний досвід і створили дійсно хорошу бухгалтерську програму і відгуки наших клієнтів дають нам право це стверджувати. Програма ХЕПІ-БУХ повністю адаптована під Українське законодавство станом на сьогоднішній день. Програма ув'язана з системами Клієнт-банк, експортує дані в програми Медок, iFin, Сота, Соната, Арт-Звіт, Єдине вікно... А найбільшою перевагою ХЕПІ-БУХ - є її простота і доступність. Програма готова до роботи одразу після встановлення, а підтримка розробником єдиної конфігурації дозволяє уникнути будь-яких додаткових витрат по її обслуговуванні. Автоматичне оновлення через мережу інтернет, лінія підтримки безпосередньо від розробника, швидке реагування на будь-які зміни в законодавстві, абсолютно чистий ліцензійний програмний продукт Українського виробника - основні наші переваги.

Типові конфігурації

Ми розробили п'ять базових конфінурацій (підприємство, бюджет, освіта, підприємець, сільське господарство):

Конфігурація ХЕПІ-БУХ підприємство є базовою конфігурацією на основі якої базуються всі інші конфінурації.

Конфігурація ХЕПІ-БУХ бюджет дозволяє вести облік в розрізі КЕКВ.

В конфігурацію ХЕПІ-БУХ освіта внесений розрахунок заробітної плати згідно тарифікацій і облік ведеться в розрізі КЕКВ.

В конфігурації ХЕПІ-БУХ підприємець присутній потужний торгово-складський облік (фактично в повному аналозі з конфігурацією підприємства). Друкується велика кількість первинних документів (платіжні доручення, рахунки, накладні, касові ордери ...) і ведеться спрощений фінансовий облік, котрий, на відміну від програми ХЕПІ-БУХ підприємство базується не на бухгалтерських проводках, а на веденні фінансових операцій шляхом постатейного обліку доходів та витрат. Це дозволяє використання програми кінцевими споживачами без знання бухгалтерського обліку, а також для ведення особистих (сімейних) фінансів.

В конфігурації ХЕПІ-БУХ с/г підприємство добавлений модуль для розрахунків з пайовиками (орендодавцями), а також присутня потужна аналітика по доходам та витратам по вирощуванню сільськогосподарьких культур.

З ким ми працюємо

На сьогоднішній день програмний комплекс ХЕПІ-БУХ встановлено більш як на 500-тах фірмах різних форм власності в різних регіонах України. Серед наших клієнтів великі та малі підприємства, бюджетні організації, магазини, бари, кафе, підприємці. Наша фірма розробила цілу низку типових конфігурацій для використання в роздрібній та оптовій торгівлі, на підприємствах виробничого напрямку, сільськогосподарських підприємствах, бюджетних установах. Ми дуже цінуємо набуті партнерські зв'язки нашої фірми, з великою повагою ставимося до кожного нашого клієнта і робимо все можливе для того щоб наші клієнти були задоволені результатами наших стосунків.