Вітаємо Вас на рекламній сторінці бухгалтерської програми Хепі-Бух!

1-го березня 2021 року фірмі Байт виповнилось 27 років! Хочемо презентувати Вашій увазі основний наш програмний продукт, результат багаторічної праці - бухгалтерську програму ХЕПІ-БУХ. Наша фірма є однією з перших в Україні, котра вийшла на ринок комп'ютерних програм по автоматизації бухгалтерського обліку. Ми були учасниками першого всеукраїнського конкурсу бухгалтерських програм котрий проводився в Львові під егідою Галицьких контрактів у 1995 році. За весь цей період ми здобули величезний досвід і створили дійсно хорошу бухгалтерську програму і відгуки наших клієнтів дають нам право це стверджувати. Програма ХЕПІ-БУХ повністю адаптована під Українське законодавство станом на сьогоднішній день. Програма ув'язана з системами Клієнт-банк, експортує дані в програми Медок, iFin, Сота, Соната, Арт-Звіт, Єдине вікно.... А найбільшою перевагою ХЕПІ-БУХ - є її простота і доступність. Програма готова до роботи одразу після встановлення, а підтримка розробником єдиної конфігурації дозволяє уникнути будь-яких додаткових витрат по її обслуговуванні. Автоматичне оновлення через мережу інтернет, лінія підтримки безпосередньо від розробника, допомога через віддалений доступ, швидке реагування на будь-які зміни в законодавстві, абсолютно чистий ліцензійний програмний продукт українського виробника - основні наші переваги.

 

На даний момент програму ХЕПІ-БУХ можна придбати в одній з слідуючих конфігурацій:

Підприємство - найбільш поширена конфігурація для підприємств різних форм власності і різних видів діяльності. (4000 Грн.)

С/г підприємство - конфігурація для сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. (4500 Грн.)

ОСББ - конфігурація для ОСББ. (3500 Грн.)

Садівниче товариство - конфігурація для садівничих товариств. (3500 Грн.)

Бюджет/освіта - конфігурація для бюджетних установ України та освітніх закладів. (від 8000 Грн.)

Підприємець - конфігурація для підприємців. 980 (Грн.)

Бланк - конфігурація для друку різноманітних бланків та документів. (480 Грн.)

В вартість програмного забезпечення входить безкоштовне навчання, гарантійне обслуговування та оновлення програми на протязі календарного року. Після закінчення гарантійного періоду, за бажанням клієнта можна придбати абонент на наступний період, а можна продовжувати працювати в програмі без будь-яких абонплат.

Програма працює під OS Windows всіх версій від Windows 98 до Windows 10. Можливий запуск на MacOS з використанням CrossOver, а також на ОS Linux з використанням wine (в налаштуваннях wine ввімкнути показ скритих файлів).

В разі необхідності, програму Хепі-Бух можна розмістити в хмарі і мати доступ до неї з будь/якої точки світу та з будь якого пристрою.

 

 

Програма повністю робоча і буде працювати в демонстраційному режимі з незначними обмеженнями близько 30 днів! Якщо у Вас виникли будь-які питання при роботі з демонстраційною версією програми, Ви можете звернутись до розробника для отримання вичерпних відповідей на всі Ваші запитання. Будемо вдячні за будь які відгуки, побажання і пропозиції.